Konkurs Piosenki Przedszkolnej

Dzisiaj w naszym przedszkolu odbył się konkurs piosenki przedszkolnej.

Jako pierwsi konkurencję rozpoczęły dzieci pięcioletnie. Wcale nie było tak prosto pójść na pierwszy ogień. Ale , jak to się mówi: „pierwsze koty za płoty” i każdy kolejny wykon był bardzo udany. Pięciolatki zaprezentowały wysoki poziom i wydawałoby się, że dzieciom czteroletnim będzie trudno dorównać kolegom. A tu proszę. Średniaki stanęły na wysokości zadania i zaprezentowały się z jak najlepszej strony:odważne, z poczuciem rytmu i wyjątkową muzykalnością. Natomiast nasze trzylatki, no cóż, malutkie, nieśmiałe, jeszcze  bez doświadczenia scenicznego, ale za to jakie dzielne!

Koniecznie należy też wspomnieć o znakomitej i żywiołowej publiczności, która wspierała i kibicowała swoim kolegom.

Jury w składzie: pani dyrektor Jolanta Dzieniszewska, nauczycielka Katarzyna Grygorowicz i Justyna Durek ,miało nie lada trudny orzech do zgryzienia, gdyż wszystkie dzieci śpiewały rewelacyjnie. Ostatecznie, lista nagrodzonych dzieci wygląda następująco:

5 latki

I miejsce             Natalka Helman z piosenką „Pisanki-kraszanki”

II miejsce            Szymon Kondratowicz z piosenką „Pak- przyjaciel przedszkolaków”

III miejsce            Iza Strzeszewska  z piosenką „Pieski małe dwa”

4 latki

I miejsce            Gabryś Trochimczuk  z piosenką „Marcowe żaby”

II miejsce            Lena Tomczuk  z piosenką „Smok Wawelski”

III miejsce           Daria Dąbrowska  z piosenką „W zdrowym ciele zdrowy duch”

3 latki

I miejsce            Oluś Tokarski  z piosenką „Znam już siebie”

II miejsce           Ola Strzeszewskaz piosenką „Przyszła do nas wiosna”

III miejsce          Amelka Szlachciuk z piosenką „Jesteśmy jagódki, czarne jagódki”

W konkursie wzięły również udział następujące dzieci:

Paula Waśko

Zuzia Ostaszewska

Maja Bobko

Patrycja Zarzecka

Maja Bujko

Zosia Ostaszewska

Lena Pietruczuk

Wiktoria Lasota

Oliwia Rajecka

Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za moc doznań artystycznych.

Znalezione obrazy dla zapytania konkurs piosenki przedszkolnej