Pszczółki w Podlaskiej Operze.

9 maja dzieci z oddziału ?Pszczółki? uczestniczyły w  wycieczce do Podlaskiej Opery.

Wycieczka miała charakter edukacyjny, a jej celem było poznanie tego miejsca "od kulis" oraz jako ciekawej budowli architektonicznej. Wraz z miłymi pracownikami Opery, przedszkolaki udały się w różne, czasem dziwne i tajemnicze, miejsca.

Zwiedzanie rozpoczęło się od wejścia na widownię, na scenie trwały próby do nowego widowiska.

Dzieci  zobaczyły aktorów podczas pracy na scenie oraz orkiestrę,,

która mieści się pod sceną.

Cały budynek Opery zrobił na dzieciach duże wrażenie ? przestronny hol, wysokie przeszklone schody, ogromne lustra, przepiękne żyrandole, duża szatnia ?.

Dzieci miały możliwość obejrzenia wystawy ?Pisanek? oraz ?Stroi?- wykorzystywanych w przedstawieniach.
Pobyt w Operze na pewno pozostawił w dzieciach niezapomniane wrażenia. Wiele z nich z rozmarzeniem mówiło, że chciałyby przyjechać tu ponownie, tym razem na spektakl dla dzieci...

Na pewno będzie to możliwe w nowym roku szkolnym.