Dzień Edukacji Narodowej.

Odpowiadając na zaproszenie dzieci z grupy „Pszczółki”, wszyscy pracownicy naszego przedszkola oraz zaproszeni goście zgromadzili się w sali zabaw.
...A tam niespodzianka.

Z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej dzieci wraz z panią Agnieszką przygotowały specjalny występ.
Były piosenki, wiersze oraz podarunki - piękne czerwone róże od Rady Rodziców i słodkie upominki od Pszczółek.
Dzieci w ten sposób podziękowały za opiekę, wychowanie, naukę, troskliwe ramiona, dobre rady, czyste sale, wszelkie naprawy i smaczne posiłki.

Dzień utworzenia Komisji Edukacji Narodowej obchodzimy, co roku, jako Dzień Edukacji Narodowej.

Jest to święto nie tylko nauczycieli, ale wszystkich pracowników przedszkola.

Pani Dyrektor oraz Burmistrz nagrodzili swoich pracowników, przyznając pracownikom Nagrody Dyrektora i Nagrody Burmistrza. Pani Dyrektor podziękowała za serce, które wszyscy pracownicy wkładają w swoją pracę, za osiągnięcia, za kreatywność, entuzjazm i uśmiech na twarzy.

Życzyła wszystkim, pomyślności i radości z wykonywanej pracy.

Podsumowaniem spotkania był wiersz w wykonaniu Jakuba Jurczak

Przyśniło mi się wieczorem,
Wiecie, we śnie jest tak czasem!
Że byłem...panem profesorem,
I - że uczyłem naszą grupę.
Zadrżałem. Jak dam sobie radę
Z tym, za przeproszeniem -
Wyjącym stadem?
Krzyknąłem: CISZA!
Ale mnie nikt nie usłyszał.
Stchórzyłem. Co tu gadać wiele.
Nawet schowałem się do szatni - wołając:
Byłem nauczycielem pierwszy raz...
I ostatni!!!

Na zakończenie uroczystości Pani Agnieszka rostrzygneła przedszkolny konkurs plastyczny „Moja pani z przedszkola”.

Na konkurs wpłynęło 22 prace, z których Jury w składzie Anna Kalinowska, Mariola Strzeszewska, Agnieszka Czerniawska wyłoniło 8 prac, które zostały nagrodzone.

Wszystkie dzieci otrzymały nagrody za udział w konkursie ufundowane przez panią Agnieszkę Czerniawską oraz nagrody główne ufundowane przez Radę Rodziców naszego przedszkola.