Strona głowna  /  Aktualności  /  Choinka 2019
Choinka 2019
data dodania: 2019-02-10 09:05:25

Karnawał to czas zabaw, radości i uśmiechu. Doskonałą do tego okazją była zabawa choinkowa.W naszym przedszkolu odbyła się ona 06.02.2019r. Przedszkolaki czekały na tę chwilę z wielką niecierpliwością i radością. Wszystkie dzieci przygotowały ciekawe przebrania karnawałowe. Wśród bawiących się w sali zabaw dzieci można było odnaleźć różne postacie z bajek: wróżki, motyle,księżniczki, superbohaterów, zwierzęta.Tańcom animacyjnym i zabawom nie było końca, wielką atrakcją był pokaz  baniek ogniowych, który wywołał na twarzach dzieci wielkie zadowolenie.Znalazło się kilku śmiałków, aby uczestniczyć w tym show. Uczestnicy zabawy mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Elfem i Mikołajem w pięknej zimowej scenerii. Pracownicy przedszkola i dzieci z wielkim entuzjazmem włączyli się do wspólnej zabawy.Na zakończenie uroczystości na dzieci w salach czekała niespodzianka od Św. Mikołaja.  Serdeczne podziękowania składamy dla Studia Artystycznego ANIMA za przygotowanie wspaniałej zabawy choinkowej oraz Radzie Rodziców za ufundowanie niespodzianek.

Justyna Durek