Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Co nam daje Jesień"

zaprasza do udziału

w  ogólnopolskim konkursie plastycznym

„Co nam daje Jesień”

Regulamin konkursu:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 4 – 5 lat
  2. Technika: Pastele olejne.
  3. Format  pracy A4 pomniejszony  o 2 cm  białe obramowanie.
  4. Na konkurs można zgłaszać tylko prace indywidualne, ilość prac z jednej placówki max 5.
  5. Każda praca powinna być opatrzona metryczką zawierającą: imię i nazwisko dziecka, wiek autora, adres przedszkola, numer telefonu, imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem którego została praca wykonana. (Metryczkę prosimy umieścić z przodu  pracy w prawym dolnym rogu, czcionka: (Comic Sans MS)
  6. Oceny nadesłanych prac dokona niezależne jury. Autorzy najciekawszych prac otrzymają nagrody, a nauczyciele pod kierunkiem których zostały wykonane nagrodzone prace, otrzymają podziękowania.

Prace należy przesyłać do dnia 25.X.2010r na adres:

Ul; Leśna 3

16 -050 Michałowo

(z dopiskiem konkurs)

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 29.X.2010 r. Lista zwycięzców będzie opublikowana na stronie www.blizejprzedszkola.pl.

Prace pozostają do dyspozycji organizatorów, dostarczenie prac jest równoznaczne ze zgodą na ewentualną ich publikację.

Wszystkie prace zostaną wyeksponowane na pokonkursowej wystawie w Gminnym Przedszkolu w Michałowie.

Informacji o konkursie udziela: Agnieszka Małgorzata Czerniawska

Tel: 085 7189 - 027