Powitanie wiosny.

21 marca dzieci ze wszystkich grup z Gminnego  Przedszkola w Michałowie - uroczyście powitały nową porę roku Wiosnę, zaś pożegnały Zimę.

W tym dniu było bardziej kolorowo i wesoło w naszym przedszkolu. Już od samego rana dzieci  przygotowywały się do powitania wiosny. Chętnie uczestniczyły w grach i zabawach nawiązujących do rozpoczynającej się właśnie pory roku. Dzieci z radością brały udział w przygotowanych przez panią Agnieszkę konkursach, tańczyły i bawiły się przy piosence "Deszczyk". Po uroczystości  wszystkie dzieci wspólnie z paniami i  przygotowaną Marzanną – zimową panną, która  zgodnie z tradycją pożegnała zimową porę roku wyszły na plac zabaw. Przedszkolaki dumnie niosły symbol zimy – kolorową Marzannę. W trakcie spaceru zabawą i wystrzałem konfetti dzieci przywitały Panią Wiosnę.