Bliżej Pieska

Dzieci z Gminnego Przedszkola w Michałowie wzięły udział w ogólnopolskim  projekcie pod hasłem: "Bliżej Pieska", w ramach projektu zorganizowaliśmy akcję charytatywną na rzecz zwierząt z Białostockiego Schroniska dla Zwierząt pt: „Na czterech łapach”. Wspólnie zebraliśmy kosz pełen smakołyków. W zamian za zaangażowanie otrzymaliśmy od schroniska piękne podziękowanie, które będzie mobilizowało nas do kolejnych akcji. Grupa „Krasnoludki” uczestniczyła w kilku pogadankach z zakresu właściwego zachowania się wobec zwierząt. Dzieci podczas zajęć  poznały prawa zwierząt i obowiązki związane z opieką nad nimi. Uwieńczeniem działań będą obchody Dnia Kundelka 25 października 2019r i ustawy o ochronie zwierząt.