Dzień Babci i Dziadka 2020.

16 i 17 stycznia 2020r gościliśmy w naszym przedszkolu wyjątkowych gości a byli nimi Babcie i Dziadkowie,

którzy zostali zaproszeni do przedszkola z okazji ich święta Dnia Babci i Dziadka.

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka. Z okazji Ich święta, dzieci wraz z wychowawcami przygotowały ciekawe inscenizacje. Podczas występu dzieci recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, składały życzenia i prezentowały swoje umiejętności taneczne.

Licznie przybyli goście zasiedli na przygotowanych dla nich miejscach i z dumą oraz kręcącą się w oku łezką oglądali występy swoich wnucząt. Po występie artystycznym Dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, a dzieci wręczyły Im specjalnie przygotowane upominki.

Dziękujemy Dziadkom za przybycie na uroczystość, a rodzicom i wychowawcom za pomoc w jej przygotowaniu.