Sprintem do maratonu przedszkolaki z Michałowa.

10 maja 2019r grupa „Pszczółki” z Gminnego Przedszkola w Michałowie odpowiedziała biegająco na V Ogólnopolską akcję

Maraton Przedszkolaków pt: „Sprintem do maratonu”

propagowaną przez miesięcznik Bliżej Przedszkola.

Nasze przedszkolaki uczestniczyły w tej akcji już kolejny raz. Chcemy w ten sposób zachęcić nasze przedszkolaki do zabaw na świeżym powietrzu, biegania

oraz zdrowego i aktywnego stylu życia.

Każdy z uczestników miał do pokonania dystans 60 m, co dało nam łącznie 1500m. Przed biegiem wszyscy uczestniczyliśmy w rozgrzewce, utrwaliliśmy pojęcia związane z maratonem (start, meta, podium, medal, dystans, radość…) i wszyscy pełni entuzjazmu czekaliśmy na hasło „Do biegu gotowi start”. Wszyscy biegacze ukończyli bieg i zostali jego zwycięzcami, bo najważniejsza w tym wszystkim jest dobra zabawa i rozpowszechnianie nawet takich mini biegów jak nasz przedszkolny. Gratulujemy jeszcze raz naszym biegaczom.

Bieg został przeprowadzony na tyłach przedszkolnego ogrodu zabaw

przez panią Agnieszkę Czerniawską w asyście pani Marty i Agnieszki.

k=