Akcja Góra Grosza

Tegoroczna akcja Góra Grosza jest nieco inna niż poprzednie, a to dlatego, że i ten rok jest tak bardzo różny od pozostałych. Czas akcji jest wydłużony, bo aż do 31 maja 2021r. Dlatego też w naszym przedszkolu, w każdej grupie została umieszczona puszka na drobne monety.

Prosimy odłużcie codziennie jedną, dwie groszówki i przekażcie dziecku, aby wrzuciło do puszki w swojej grupie.

Choć tym małym gestem dołożymy swoją cegiełkę dla pomocy dzieciom wychowującym się poza własną rodziną.

Nauczmy swoje dzieci empatii i chęci niesienia pomocy już od najmłodszych lat

Dzięki funduszom, jakie zbiera akcja Góra Grosza tworzone są programy pozwalające dzieciom wrócić do domu, bądź też tworzone są takie miejsca, które będą w miarę możliwości zbliżone do domu rodzinnego, a także programy, które pozwolą im spokojnie dorastać.

Jeśli uda nam się pomóc w ten sposób chociażby jednemu dziecku, to naprawdę warto.

Szkoła Podstawowa w Bibicach