Witamy w dziale galeria

Dzień Rodziny - dzień szczególny!

29 maja był szczególnym dniem w naszym przedszkolu ze względu na odbywający się tego dnia festyn rodzinny. Była to okazja do spotkania się i wspólnego świętowania Dnia Mamy, Taty i Dziecka. Spotkanie rozpoczęliśmy wspaniałymi występami naszych przedszkolaków. Po występach wręczyliśmy rodzicom własnoręcznie wykonane prezenty. Następnie zaprosiliśmy do udziału we wspólnych konkursach i zabawach rodzeństwo oraz rodziców naszych dzieci, które poprowadzili doświadczeni animatorzy. Dzieci bawiły się również na dmuchanych zjeżdżalniach, robiły ogromne bańki mydlane, brokatowe tatuaże. W trakcie zabaw popijały pyszną lemoniadę, zajadały różne przekąski, przepyszną watę cukrową i świeży popcorn. dziękujemy za przybycie i wspaniałą zabawę!